deneyimli aşçı

Japon gelenekleri, modern stil

Restoranımızda, yüksek kalitede malzemeler garanti ediyoruz ve her öğün kusursuz. Sizi gerçek yiyecek ve misafirperverlikle mutlu edelim.

Biz Kimiz

gerçek lezzet vahası

Umi Japanese Japonya’nın gerçek tadı ve geleneklerinin bir vahasıdır. Konuklarımıza zengin tarihini ve kültürünü yansıtan gerçek Japon yemekleri deneyimini sunmaya çalışıyoruz.
Umi Japanese, Japon estetiğinden yapılmış orijinal yemeklerin ve aşçılarımızın sevgisinin ve becerilerinin tadını çıkarmanız için eşsiz bir ortam yarattık.

Umi Japanese

neden bizi seçiyorsun

Mutfağımızdan çıkan her yemeğin en yüksek kalitede olmasını sağlamak için yalnızca en taze, en kaliteli malzemeleri kullanmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz, eşsiz lezzet ve görsel lezzetler sunarak misafirlerimizin beklentilerini aşmaya çalışmaktadır.

Özgünlük

Tüm yemeklerimiz geleneksel tarifler, yüksek kaliteli malzemeler ve şeflerimizin beceri ve ustalığı kullanılarak hazırlanmaktadır.

Kalite

Her ürünü özenle seçiyoruz. Her yemek en yüksek standartları karşılar. Her hizmet büyük bir titizlikle hazırlanır.

Atmosfer

Rahatlayabileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iyi vakit geçirebileceğiniz konforlu ve davetkar bir ortam yarattık.

bizim emrimiz

Japon mutfağının ustaları

Alisher Ismoilov

Javahir Abdurahmonov

Nodira Rahimova

Umi Japanese

Müşteri Yorumları

Umi Japanese – Şehrin en iyi Japon restoranı! Romanları beni şaşırttı. Burada lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilir ve arkadaşlarımla vakit geçirebilirim.

Dilshod Mirzaev

Umi Japanese – En sevdiğim restoran! Sashimi ve Nibirini’yi seviyorum. Bu restoranı her ziyaret ettiğimde harika bir atmosfer ve harika yemeklerin tadını çıkarıyorum.

Nigora Ahmatova

Scroll to Top